meine.jobs Stellenmarkt
AlphaConsult KG - Mauerstraße

Sprzątanie pracowników (gn)

Vor 11 Tagen veröffentlicht
Vollzeit
In Frankfurt (Vor Ort)
Unser Stellenangebot

Grupa AlphaConsult - eksperci z 15 silnymi markami pod jednym dachem!

AlphaConsult KG działa od 1982 roku jako doświadczony dostawca usług personalnych z ponad 100 oddziałami w Niemczech. Naszą profesją jest praca tymczasowa i pośrednictwo pracy z ponad 7000 pracowników w grupie firm w obszarach biurowych, technologicznych, logistycznych i inżynieryjnych.
Poszukujemy pracownika do sprzątania (gn) w 15230 w najwcześniejszym możliwym terminie.
Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)

Zadania:

Sprzątanie dworców kolejowych, budynków i terenów zewnętrznych przy użyciu wysokiej jakości środków czyszczących, samodzielnie lub z zespołem.
Sprzątanie podstawowe i codzienne, a także sprzątanie pod wysokim ciśnieniem, elewacji, peronów, biur i toalet.
W zależności od lokalizacji, będziesz widoczny i dostępny dla naszych klientów jako specjalista ds. sprzątania na miejscu.

Co oferujemy:

Bardzo dobre szkolenie w miejscu pracy
Stały wzrost wynagrodzenia
premia świąteczna i urlopowa
przyjemna atmosfera pracy i wspaniali współpracownicy
Stałe wsparcie i dostępność
długoterminową i bezpieczną pracę z planowanym przejęciem

Profil

Ukończone szkolenie w zakresie sprzątania budynków (m/k/d),
Wstępna wiedza na temat czyszczenia szkła i budynków jest dodatkowym atutem
Doświadczenie w obsłudze środków czyszczących i sprzętu
Zręczność manualna
Przyjemność ze świadczenia usług
Dobra znajomość języka niemieckiego
Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Kontakt

Mike Schindler
Recruiting

T: +4930 209164814
M: +49171 9472744
Mail: abs-berlin@alphaconsult.org

Alphaconsult KG
Alpha-Business-Solutions
Mauerstraße 66
10117 Berlin
Interesse geweckt?
Wir freuen uns auf deine Bewerbung!
Ergebnisliste